;

o nas

Importerem I wyłącznym dystrybutorem produktów marki Tummy Tub jest firma HELVE Polska

Tel.: +48515977729

e-mail: info@beezeebee.pl , info@helve.pl

www.helve.pl

Poznań

 

Szkoły Rodzenia:

Zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły rodzenia, które podczas zajęć z pielęgnacji noworodka, chcą nauczyć przyszłych rodziców jak zapewnić swojemu dziecku bezpieczną, bezstresową i radosną kąpiel już od pierwszych dni po urodzeniu.

Wyposażymy każdą szkołę w wiaderka do kąpieli Tummy Tub oraz wszystkie niezbędne informacje, materiały oraz płyty DVD z filmami instruktażowymi. Możemy też przeprowadzić szkolenie dla osób prowadzących zajęcia z kąpieli noworodka. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy kąpiąc własne dzieci w wiaderku Tummy Tub, korzystając z doświadczenia innych rodziców i słuchając opinii wielu położnych, fizjoterapeutów i lekarzy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Sklepy internetowe i stacjonarne:

Zapraszamy do współpracy sklepy, które chcą posiadać w swojej ofercie produkty nowatorskie, ale bardzo praktyczne i dające dużo satysfakcji użytkownikom, czyli DZIECIOM. Produkty, które oferujemy są bezpieczne i najwyższej jakości.

Współpracując z nami otrzymacie Państwo atrakcyjne warunki zakupowe, odpowiednią ilość materiałów reklamowych dla waszych klientów oraz płyty z materiałami szkoleniowymi. Jest możliwość przeprowadzenia szkoleń produktowych w Państwa sklepach.
Szczegółowe warunki współpracy prześlemy mailem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 
 
radosna kapiel
radosna kapiel
radosna kapiel
 
 
caountryreprezentative
Helve Polska | tel. +48 515 977 729 | e-mail: info@tummy-tub.pl , info@helve.pl
intensywniekreatywni.pl