;

o nas

tummytub

Firma Helve powstała przede wszystkim po to, żeby propagować kąpiel noworodków w wiaderku.

Sami kąpaliśmy nasze dzieci w Tummy Tub i wiemy, że dzieci czują się w wiaderku wspaniale. Dlatego postanowiliśmy upowszechnić tą metodę w Polsce. W 2009 zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki Tummy Tub. Równocześnie ze sprzedażą rozpoczęliśmy promocję kąpieli noworodków w wiaderku, głównie przez szkoły rodzenia i położne. Uczestniczyliśmy w zajęciach szkół rodzenia oraz targach artykułów dziecięcych. Okazało się, że ten sposób kąpieli jest bardzo mało popularny ale wzbudza duże zainteresowanie, a grono użytkowników szybko się powiększa. Do tej pory dostajemy od szkół rodzenia informacje, że wszyscy rodzice, którzy używali Tummy Tub, są bardzo zadowoleni z wiaderka, a wszystkie dzieci są spokojne i szczęśliwe podczas kąpieli. Potwierdziły się więc wszystkie informacje, które przekazywaliśmy podczas spotkań z położnymi i rodzicami. To sprawia, że ciągle praca z tymi produktami daje nam dużo satysfakcji. 

Najwazniejsze dla nas jest to , ze korzystanie z dystrybuowanych przez nas produktów daje dzieciom i ich rodzicom pelne zadowolenie i radosc. Kolejny krok, następne marki 

Robimy kolejny krok - wprowadzamy następne marki. Chcemy jednak pozostać firmą, która będzie dostarczała nietuzinkowe, atrakcyjne akcesoria dla dzieci.

kidskit

Pierwszym produktem marki  Kids Kit, który mieliśmy okazję dobrze poznać była podstawka do wiaderek kąpielowych Tummy Tub, sprzedawana pod marką Tummy Tub. Podstawka jest doskonale dopracowana, funkcjonalna, świetnie wykonana i co najważniejsze cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników wiaderka Tummy Tub. Dlatego naturalna dla nas była chęć dostarczenia Polskim dzieciom i ich rodzicom innych produktów Kids Kit.

Udało się to w roku 2012, kiedy zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem Kids Kit w Polsce. Wszystkie produkty marki Tummy Tub jak i Kids Kit są wykonane z najwyższą starannością i z bardzo wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to użytkownikom pełne zadowolenie, a dla nas oznacza satysfakcję i chęć do wyszukiwania nowych najwyższej jakości, ciekawych produktów, nie obecnych jeszcze na polskim rynku. Dlatego będziemy dostarczać Wam coraz to nowe marki. Możecie być pewni, że będą interesujące, czasami nietypowe, nowatorskie, również ekologiczne, ale zawsze najwyższej jakości i niezawodne. Kupując dystrybuowane przez nas produkty będziecie spokojni o bezpieczeństwo waszych dzieci.

 

Teraz BeeZeeBee

Następna generacja zabawek do kąpieli dla dzieci. Stworzona dla rozwoju kreatywności, umiejętności manualnych oraz koordynacji ruchu.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, technologii, wspaniałych kolorów oraz ruchomych elementów, zabawki BeeZeeBee stały się rewolucyjną linią produktów dla dzieci. Zachęcają do kreatywnego myślenia i rozwijają umiejętności manualne.  Powodują, że czas zabawy jest również czasem uczenia się i rozwoju.
Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane przez firmę BeeZeeBee. Przemyślane w każdym szczególe, wykonane z najlepszych materiałów i z najwyższą starannością.

Dlatego JAKOŚĆ i FUNKCJONALNOŚĆ jest ich znakiem rozpoznawczym.

Linia zabawek kąpielowych.

Czas kąpieli jest uważany za najlepszy czas spędzony z dzieckiem. BeeZeeBee stara się stworzyć zupełnie nowe doświadczenie podczas kąpieli, zarówno dla rodzica jak i dziecka.
Dzięki produktom BeeZeeBee kąpiel będzie dla Was czasem wyjątkowym. Zabawki stwarzają pretekst do rozmowy i pomagają dziecku opowiedzieć swoje obserwacje z całego dnia. Rozwijają wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.
Postaci powtarzane na wielu naszych zabawkach staną się najlepszymi przyjaciółmi Waszych dzieci zarówno w wannie jak i poza nią. Poznacie mrówkojada PIT’a, słonika DIN-DIN, kurczaka CZIKI i wielu, wielu innych.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dzieci, można je używać w wodzie jak i poza nią. Zaprojektowane dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE.

Beezeebee tworzy zupełnie nowe otoczenie dla Ciebie i Twojego dziecka, abyście mogli wzmacniać więzi ze swoimi pociechami i cieszyć się razem z nimi podczas zabawy.

 

Wkrótce nowe wyjątkowe marki...

Kontakt:

helve

Helve Polska
Ul. Międzyleska 47/3
60-474 Poznań
Mail: info@helve.pl
www: www.helve.pl
Tel.: 515977729

 

 

przyjaciele
 
  www.apartamentywkolobrzegu.com.pl
  www.intensywni.pl
   

 

 
radosna kapiel
radosna kapiel
radosna kapiel
 
 
caountryreprezentative
Helve Polska | tel. +48 515 977 729 | e-mail: info@tummy-tub.pl , info@helve.pl
intensywniekreatywni.pl